Area Construction s.r.o

Navigace
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.

Našim hlavním oborem je provádění staveb

A to : rodinnou a komerční výstavbou

a  realizací inženýrských sítí .

v rámci této činnosti jsme schopni provádět ( zemní práce strojně i ručně , elektromontáže, vodo topo přípojky a sanitu, zámečnické ,zednické ,tesařské a betonářské práce a kompletní realizaci zahrad a parků .

Tým našich projekčních odborníků je schopen Vám vytvořit kompletní projekt jak pro stavební řízení , tak pro samotnou realizaci .

Věnujeme se také  následným úpravám a údržbě  firemních objektů ,

Údržbě zeleně a ostatních ploch .

Provádíme zámečnickou výrobu a montáže .

Specializované činnosti

Montáž , návrh a servis rekuperačních jednotek .

Zastupujeme značky ( Jablotron a Zehnder )

Čištění rozvodů podlahového topení , čištění radiátorů, čištění průmyslových chladících systémů  a čištění rozvodů pro pitnou vodu ( včetně objektů potravinářského průmyslu )

Za pomocí stroje REMS Multi-Pusch dokonale vyčistíme Vaše potrubí do dokonalé hygienické a technické čistoty . Výhodou bude zvýšení propustnosti, zejména u rozvodu podlahového topení a chladících systémů. U potrubí pro pitnou vodu zajistíme i desinfekci celého systému .

Zákazník od nás tostane výstupní protokol o provedeném čištění a výsledných hodnotách .

 

Tvorba webových stránek na PageRide | Nahlásit obsah